
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631179
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 04:54:31 | | SCORE | 22895 |
|---|
| FPS | 380 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1458-4178 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2790 MHz - max: 2842 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (370 W) |
|---|
|