
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631207
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:06:29 | | SCORE | 2277 |
|---|
| FPS | 37 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 960/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 960 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1401 - SUB: 1043-854D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1228 MHz - max: 1354 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (138 W) |
|---|
|