
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631210
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:08:14 | | SCORE | 2397 |
|---|
| FPS | 39 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.278 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10300H CPU @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F99 - SUB: 1043-177F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1216 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC4 - SUB: 1043-177F - REV: 5 |
|---|
|