
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631214
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:10:37 | | SCORE | 11995 |
|---|
| FPS | 199 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1458-417E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2566 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (257 W) |
|---|
|