
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631216
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:11:21 | | SCORE | 4238 |
|---|
| FPS | 70 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX 5500 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.2.1.260204 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 3 5300G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7340 - SUB: 1462-3822 - REV: C5 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.2.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 105 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 1781 MHz |
|---|
| max power | 127 W |
|---|
|