
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631219
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:12:15 | | SCORE | 7373 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3810 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.2 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 112 °C |
|---|
| core clock | min: 799 MHz - max: 1714 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
|