FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631225
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:16:13 |
| SCORE | 8482 |
|---|
| FPS | 141 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX A4500/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) Platinum 8275CL CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows Server 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA RTX A4500 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2232 - SUB: 10DE-163C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1156 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (200 W) |
|---|
| GPU1 | Microsoft Remote Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 17E3B-1DA5A - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|