FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2631237
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:22:09 |
| SCORE | 9329 |
|---|
| FPS | 155 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E81 - SUB: 10DE-1E81 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1396 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (203 W) |
|---|