FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631245
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 05:30:36 |
| SCORE | 9151 |
|---|
| FPS | 152 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1EC7 - SUB: 10DE-13AA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 566.36 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (220 W) |
|---|