FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631250
FurMark (GL) Submitted by Doza on May 13, 2026 @ 05:36:01 |
| SCORE | 13243 |
|---|
| FPS | 221 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 6800 XT Speedster Merc 319 Black 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6701 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 63 MHz - max: 2043 MHz |
|---|
| max power | 271 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E24 - REV: C7 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 65 W |
|---|