
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2631543
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 08:35:20 | | SCORE | 953 |
|---|
| FPS | 15 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600KF CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6500 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-743F - SUB: 1849-5226 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 103 °C |
|---|
| core clock | min: 34 MHz - max: 2744 MHz |
|---|
| max power | 85 W |
|---|
|