FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2631726
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 09:58:17 |
| SCORE | 4620 |
|---|
| FPS | 77 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D86 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 36 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 900 MHz |
|---|
| max power | 95 W |
|---|
| GPU1 | MSI RTX 3090 Gamming X Trio 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 1462-3884 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1816 MHz |
|---|
| max power | 108 % TDP |
|---|