FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2632810
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 16:08:14 |
| SCORE | 16779 |
|---|
| FPS | 278 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 250K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1458-D000 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 1900 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE RX 9070 XT Nitro |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-E489 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 59 MHz - max: 2662 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| max power | 366 W |
|---|