FurMark ROG 2.10.2.0 - score ID: 2632811
FurMark (VK) Submitted by GoLowArvelo on May 13, 2026 @ 16:08:25 |
| SCORE | 15345 |
|---|
| FPS | 255 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5090 ASTRAL Liquid OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 2288 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|