FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2633096
FurMark (VK) Submitted by admin on May 13, 2026 @ 17:22:23 |
| SCORE | 970 |
|---|
| FPS | 16 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA T550 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-1265U |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A8 - SUB: 103C-896D - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6651 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA T550 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1FB7 - SUB: 103C-8970 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 436 MHz - max: 1230 MHz |
|---|