FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2633429
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 18:50:23 |
| SCORE | 1200 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 5 210H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AB - SUB: 1043-268D - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 19 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 450 MHz |
|---|
| max power | 28 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1043-268D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1432 MHz - max: 1800 MHz |
|---|