
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2633430
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 18:50:33 | | SCORE | 6086 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 3080 Trinity 10G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2206 - SUB: 19DA-1612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1680 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (320 W) |
|---|
|