FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2633459
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 13, 2026 @ 18:56:36 |
| SCORE | 1232 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) 5 210H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7AB - SUB: 1043-268D - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 29 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 34 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1043-268D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1186 MHz - max: 1838 MHz |
|---|