FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2634700
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 02:21:17 |
| SCORE | 8806 |
|---|
| FPS | 146 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 17AA-800E - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8243 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 900 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F58 - SUB: 17AA-800E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1718 MHz - max: 2176 MHz |
|---|