
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635203
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 07:19:41 | | SCORE | 13048 |
|---|
| FPS | 216 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 19DA-2765 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2520 MHz - max: 2602 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (301 W) |
|---|
|