FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635527
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 10:26:41 |
| SCORE | 1978 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1462-13B6 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5592 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| core clock | min: 850 MHz - max: 1200 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A2 - SUB: 1462-13B6 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1058 MHz - max: 1252 MHz |
|---|