FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635804
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:03:49 |
| SCORE | 7281 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.42 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1458-376B - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.42 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1481 MHz - max: 1570 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (253 W) |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|