FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635810
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:06:07 |
| SCORE | 1235 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | Quadro P620/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.53 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Quadro P620 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1CB6 - SUB: 10DE-1264 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.53 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1266 MHz - max: 1329 MHz |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-3E98 - SUB: 1458-D000 |
|---|