FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635813
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:06:58 |
| SCORE | 9812 |
|---|
| FPS | 163 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-10850K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 148C-2398 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 92 °C |
|---|
| core clock | min: 7 MHz - max: 2011 MHz |
|---|
| max power | 286 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC5 - SUB: 1462-7D09 - REV: 5 |
|---|