FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635815
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:07:09 |
| SCORE | 6066 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 552.22 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1028-B56 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2560 - SUB: 1028-B56 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 60 °C |
|---|
| core clock | min: 1432 MHz - max: 1702 MHz |
|---|