
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635816
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:07:22 | | SCORE | 1941 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 950/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2689 0 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 950 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1402 - SUB: 1462-3208 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 71 °C |
|---|
| core clock | min: 1102 MHz - max: 1228 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (111 W) |
|---|
|