FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635820
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:09:51 |
| SCORE | 8420 |
|---|
| FPS | 140 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1043-8A0F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 968 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (180 W) |
|---|