
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635827
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:12:43 | | SCORE | 10623 |
|---|
| FPS | 177 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 2700X Eight-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1043-5C9 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 5 MHz - max: 2317 MHz |
|---|
| max power | 203 W |
|---|
|