
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635833
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:16:02 | | SCORE | 6005 |
|---|
| FPS | 100 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9600KF CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1462-397D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 1358 MHz - max: 1808 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (170 W) |
|---|
|