FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635834
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:16:52 |
| SCORE | 5914 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.21 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10600KF CPU @ 4.10GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 18363 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2489 - SUB: 7377-150A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.21 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1440 MHz - max: 1666 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (200 W) |
|---|