
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635835
FurMark (GL) Submitted by AlecD07 on May 14, 2026 @ 12:17:27 | | SCORE | 14571 |
|---|
| FPS | 242 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1462-5302 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 1958 MHz - max: 2528 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (576 W) |
|---|
|