
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635842
FurMark (GL) Submitted by AndyKrger on May 14, 2026 @ 12:19:35 | | SCORE | 8280 |
|---|
| FPS | 137 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA TITAN RTX/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen Threadripper 3970X 32-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA TITAN RTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E02 - SUB: 10DE-12A3 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 35 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (284 W) |
|---|
|