FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635843
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:20:04 |
| SCORE | 3836 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i7-11800H @ 2.30GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A0 - SUB: 1043-13EC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 1402 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 70 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9A60 - SUB: 1043-13EC - REV: 1 |
|---|