
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635848
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:22:30 | | SCORE | 2806 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F82 - SUB: 1462-8D92 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 57 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 90 % TDP (68 W) |
|---|
|