FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635852
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:24:06 |
| SCORE | 26886 |
|---|
| FPS | 449 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 285K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1028-CD8 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8724 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B8C - SUB: 7377-1300 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 88 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2468 MHz - max: 2776 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|