FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635853
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:24:11 |
| SCORE | 5868 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700G with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B80 - SUB: 103C-82FB - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1570 MHz - max: 1633 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (186 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon Vega 8 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1002-1636 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 400 MHz |
|---|