
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635855
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:24:42 | | SCORE | 5167 |
|---|
| FPS | 86 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260407 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1458-2316 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 93 °C |
|---|
| core clock | min: 184 MHz - max: 1790 MHz |
|---|
| max power | 222 W |
|---|
|