
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635859
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:25:30 | | SCORE | 2967 |
|---|
| FPS | 49 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2584 - SUB: 1458-4169 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 990 MHz - max: 1478 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (70 W) |
|---|
|