
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635861
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:27:30 | | SCORE | 8789 |
|---|
| FPS | 146 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.10.30.02.250923 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 1043-5D3 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 6 MHz - max: 2152 MHz |
|---|
| max power | 135 W |
|---|
|