FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635865
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:31:00 |
| SCORE | 24124 |
|---|
| FPS | 401 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1212 MHz - max: 2853 MHz |
|---|
| max power | 380 W |
|---|