FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635876
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:34:09 |
| SCORE | 7202 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 6800 XT OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4F2 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 63 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 26 MHz - max: 2513 MHz |
|---|
| max power | 248 W |
|---|