
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635877
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:34:37 | | SCORE | 6295 |
|---|
| FPS | 105 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.49 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 1462-5371 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.49 |
|---|
| max core usage | 93 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2588 MHz - max: 2738 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (142 W) |
|---|
|