FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635879
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:35:05 |
| SCORE | 3799 |
|---|
| FPS | 63 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10750H CPU @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25E0 - SUB: 17AA-3E8E - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 88 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1718 MHz |
|---|
| max power | 95 W |
|---|