FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635881
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:35:46 |
| SCORE | 25815 |
|---|
| FPS | 428 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | GIGABYTE RTX 4090 Gaming OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1458-40BF - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.74 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2686 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (453 W) |
|---|