FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635887
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:37:10 |
| SCORE | 7306 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 582.28 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i3-7100 CPU @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22000 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1B06 - SUB: 1043-85E5 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 582.28 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1481 MHz - max: 1646 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (247 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) HD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-5912 - SUB: 1043-8694 - REV: 4 |
|---|