
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2635889
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:37:17 | | SCORE | 1139 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | Tesla V100-SXM2-16GB |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.224 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2673 v3 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Tesla V100-SXM2-16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1DB1 - SUB: 10DE-1212 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 39 % |
|---|
| max core temperature | 36 °C |
|---|
| core clock | min: 1156 MHz - max: 1312 MHz |
|---|
| max power | 49 % TDP (146 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon R7 240 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-6613 - SUB: 1462-8094 - REV: 87 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 33 °C |
|---|
|