FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635892
FurMark (GL) Submitted by CougarFYC on May 14, 2026 @ 12:38:15 |
| SCORE | 14546 |
|---|
| FPS | 242 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6127 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 2000 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| max power | 51 W |
|---|
| GPU1 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| core clock | min: 198 MHz - max: 2215 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 78 °C |
|---|
| max power | 305 W |
|---|