FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635901
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:41:06 |
| SCORE | 8391 |
|---|
| FPS | 139 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | XFX RX 9070 XT Mercury OC Magnetic Air |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1EAE-8811 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2141 MHz |
|---|
| max power | 336 W |
|---|
| GPU1 | Meta Virtual Monitor |
|---|
| PCI IDs | DEV: C03B-DBEE - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|