
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2635908
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 12:42:59 | | SCORE | 7560 |
|---|
| FPS | 126 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 148C-2422 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 156 MHz - max: 1886 MHz |
|---|
| max power | 362 W |
|---|
|