FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2637244
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 14, 2026 @ 18:52:23 |
| SCORE | 12264 |
|---|
| FPS | 204 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 9850X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5090 D v2 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B8C - SUB: 7377-1200 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2212 MHz - max: 2572 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (579 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: E6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 90 W |
|---|